Категорії

В цій категорії немає товарів.

Рукавички латексні 

Більшість косметологічних процедур вимагають від майстра використання одноразових рукавичок. Вони є засобом профілактики низки захворювань, захищають від забруднень, забезпечують безпеку майстру та її клієнту під час роботи з хімічними матеріалами (фарби волосся та т.д.), при нанесенні татуювань тощо. Багато майстрів, які сьогодні працюють в індустрії краси, вибирають рукавички з латексу. Матеріал природного походження (натуральний каучуковий латекс) відрізняє зносостійкість і міцність. Якими видами представлений вибір рукавичок одноразових латексних. ="text-align: justify; ">span style="line-height: 1.42857;">Опудрені. Поверхня обробляється модифікатором кукурудзяного крохмалю. Пудра забезпечує більш комфортне та швидке надягання рукавичок. Єдиний недолік - частина пудри після зняття рукавичок залишається на шкірі рук.

Неопудрені. Обробка здійснюється за допомогою хлорування (одно-або дворазове). Окрім відсутності пудри відрізняються ще й наявністю полімерного покриття. Якщо у майстра є проблеми зі шкірою рук (підвищена сухість, наявність невеликих ран і т.д.), то покупка неопудрених латексних рукавичок буде оптимальним рішенням. Відсутність пудри виключає сухість шкіри рук, а також можливість розвитку дерматиту при тривалому використанні. Можуть бути з гладкою або текстурованою поверхнею.

- переваги 

  1. Комфорт. У латексних рукавичок високі показники розтяжності та еластичності. При використанні природна чутливість рук зберігається на 100%. Рухи не сковуються. Рукавички латексні слід купити майстрам, які працюють з різними інструментами (ножицями, пінцетами, інструментами для тату та пірсингу), оскільки латексна поверхня забезпечує їхнє надійне захоплення. Комфортно працювати з сухим та мокрим інструментом. 

  2. Надійність. Рукавички одноразові латексні купити рекомендовано майстрам, що працюють з різними хімічними реагентами, так як цей матеріал витримує впливу безлічі з препаратів, що активно використовуються в салонах краси. Перевагою одноразових рукавичок латексних є стійкість на розрив і до проколів.  Існує у латексу і невеликий недолік. Наявність у складі матеріалу латексного протеїну може спровокувати алергічну реакцію. Щоб мінімізувати ймовірність алергічних реакцій, купувати рукавички одноразові латексні найкраще з низьким рівнем виділених білків.